Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:31:50

Прилуцький район: під час пожежі загинув 47-річний чоловік

30.04.2014   08:16

28 квітня о 18:35 до Прилуцького міськрайонного відділу обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків у с. Маціївка.

До місця події за 20 хвилин прибув підрозділ 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. 

На час його прибуття відбувалось інтенсивне горіння в середині помешкання та на даху будівлі. Вогнеборці о 19:05 локалізували, а о 22:20 остаточно ліквідували пожежу. В ході її гасіння рятувальники виявили тіло 47-річного домовласника.

В ході розслідування з’ясувалося, що у коридорі будинку господарі за допомогою нагрівальної електричної лампи гріли курчат. Її несправність призвела до виникнення пожежі. Коли будинок почав заповнювати їдкий дим, господар вибіг в коридор спробувати загасити пожежу, проте, надихавшись небезпечного чаду, знепритомнів і вже не зміг врятуватися. Його дружина, що в цей час перебувала у кімнаті, встигли вибратись з палаючої будівлі через вікно.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю і перекриття будинку по всій площі та домашні речі.

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини