Майже кожний хворий брав із собою до лікарні медикаменти
Рівень медичного обслуговування.
Результати опитування домогосподарств Чернігівщини щодо рівня медичного обслуговування, проведеного в жовтні 2013 р., свідчать, що за останні 12 місяців майже в кожній сім’ї (97,5%) хоча б один із її членів потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного приладдя.
Не змогли задовольнити ці потреби 46,8% домогосподарств, члени яких указали основною причиною недоступності окремих видів медичної допомоги занадто високу вартість ліків, медичних товарів та послуг, відвідування стоматолога, протезування, проведення медичних обстежень тощо.
Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів (19,7% домогосподарств при потребі не змогли відвідати лікаря). Поскаржилися на дорогі послуги 52,8% та відсутність спеціаліста потрібного профілю 25,8% опитаних.
Про недоступність для хворих членів родини необхідного лікування в стаціонарі повідомили 26,3% домогосподарств.
Майже кожний хворий (98,2%) брав із собою до лікарні медикаменти, 87,6% – їжу, 80,8% – постільну білизну.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.