Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:49:25

Завершився щорічний весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування області

28.04.2014   14:26Агенцiя

До складу комісії входили представники Служби автомобільних доріг області, ДП "Чернігівській облавтодор ", Укртрансінспекция, Укрзализниці і УДАІ УМВС України в Чернігівській області.

Комісія була створена для комплексного обстеження стану експлуатаційного утримання доріг загального користування після закінчення зимового сезону з метою визначення необхідних об'ємів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації


У період з 20 березня по 20 квітня було проведено огляд – 7 717,8 км дорожнього покриття з яких: 3 150.8 км автомобільних доріг державного значення та 4 666.0км автомобільних доріг місцевого значення.

За результатами обстеження складені відповідні акти, в яких зафіксовані виявлені недоліки і зазначені терміни їх усунення.

Результати комісійного огляду дозволили визначити пріоритетні напрями в роботі дорожнього господарства, які виконуватимуться по мірі фінансування дорожньої галузі області.


Прес-служба Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ