Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 06:37:02

За порушення фінансової дисципліни фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області вжито заходів

24.04.2014   10:04Агенцiя

Протягом січня-березня 2014 року за недотримання фінансової дисципліни із займаних посад звільнено 9 посадових осіб підприємств, установ та організацій, за результатами контрольних заходів фінансово-господарську діяльність яких перевіряли фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 165 посадових осіб на загальну суму накладених адміністративних штрафів – 37,7 тис.грн. Окрім того, 50 посадових осіб притягнуто до  дисциплінарної та матеріальної  відповідальності.

З початку року у 57 випадках  до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 53 управлінських рішень, правоохоронними  органами розпочато 20 досудових розслідувань.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини