Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 23:22:35

Чернігівська область отримала 3 реанімобілі класу С і 6 "швидких" класу В

23.04.2014   11:04Агенцiя

Регіональні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відучора отримуватимуть нові автомобілі екстреної медичної допомоги, класу С, тобто реанімобілі.

Як повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, найтехнологічніші та найдорожчі, серед закуплених МОЗ, нові «швидкі» класу С вже отримали Дніпропетровська, Черкаська, Чернігівська області, Прикарпаття, Закарпаття та Київ.

Зокрема, до Івано-Франківської області поїхало 7 таких авто, до Черкаської – 5, Закарпаття отримало 4 реанімобілі, а Дніпропетровщина – 3.

Також 3 реанімобілі на базі автомобіля «Peugeot Boxer» отримала Чернігівська область і 4 авто класу С – місто Київ. Крім того, медики столиці та Чернігівщини отримали сьогодні й «швидкі» класу В (в яких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі) – 6 та 5 авто відповідно.

Також нові автівки класу В сьогодні отримали центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Київської та Львівської областей: 4 та 10 машин.

Як повідомлялося, у 2013 році МОЗ України закупило 1 тис. 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн грн. Це - 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

http://health.unian.ua/

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.