Держфінінспекцією в Чернігівській області за перший квартал 2014 року забезпечено відшкодування втрат на 5,6 млн грн.
Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 5,6 млн грн.
Зокрема, забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 3,8 млн грн.
До бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 1,7 млн грн.
До суду пред'явлено 12 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 0,7 млн грн.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.