У Щорському районі міліція розкрила вбивство
Дана інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство) та розпочаті пошуки зниклого.
Оскільки потерпілий не належав до маргінального прошарку населення (не мав судимостей, не був асоціальним елементом), то його зникнення викликало у родичів значну стривоженість.
Одразу після отримання інформації міліцією було вжито всіх заходів з розшуку та встановлення всіх обставин зникнення чоловіка. Працівники карного розшуку та дільничні інспектори міліції організували подворові обходи та збір оперативної інформації. Огляд квартири зниклого показав, що напередодні в ній відбувалося гучне застілля. Правоохоронці навіть виявили в помешканні сліди крові, що могло свідчити про скоєння кримінального правопорушення.
До пошуків безвісти зниклого долучилися і представники місцевої самооборони. Невдовзі бездиханне тіло зниклого зі слідами насильницької смерті було виявлено в болоті у заміській лісопосадці за кілометр від його помешкання.
Оглядом трупа встановлено, що потерпілому завдано чотири ножові поранення в шию, живіт та груди. Причиною смерті останнього стали ножові поранення грудної клітини з пошкодженням серця.
Пошуки злочинця тривали недовго. Після того, як міліціонери встановили коло осіб, які напередодні гостювали у загиблого, правоохоронці опитали практично всіх. Учасники гулянки розповіли про всі деталі та подробиці того фатального вечора. Та одного з гостей вдома не виявилося, тому оперативники вирішили його почекати до ранку. Коли ж господар таки з'явився та побачив працівників міліції, у всьому зізнався. Вдома ж у чоловіка були знайдені речові докази, які беззаперечно свідчили про його причетність до злочину. В подальшому підозрюваний надав правоохоронцям правдиві свідчення.
З його слів, у нього з потерпілим виникла сварка, яка переросла в бійку. В ході неї чоловік вдарив господаря чотири рази ножем. Зрозумівши, що накоїв, спробував приховати сліди злочину, для чого велосипедом вивіз тіло за місто і вкинув у болото.
Наразі підозрюваний затриманий та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання, відносно нього відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років ув'язнення. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.