Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 17:13:49

Святкові урочистості з нагоди професійного свята відбулись в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

23.04.2014   07:55Агенцiя

22 квітня в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області були проведені урочистості з нагоди святкування 16-річниці з дня утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань, функції якого з 9 грудня 2010 року виконує Державна пенітенціарна служба України.

Урочиста атмосфера панувала у повітрі актової зали. Святкування розпочалося урочистими зборами, які відкрив начальник управління полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов. Він привітав всіх присутніх від себе особисто і зачитав привітання персоналу та ветеранам від Голови Державної пенітенціарної служби України Сергія Євгенійовича Старенького.

За словами Валерія Пісклова, за час свого існування служба стала гарантом охорони конституційного ладу. "Нас усіх об'єднує спільна мета - служіння справедливості, миру та злагоді в суспільстві. Здійснюючи свою діяльність на засадах законності, відкритості та демократії, працівники Державної пенітенціарної служби відстоюють права та свободи, - наголосив він. - Я вдячний пенітенціаріям за сумлінне виконання службових обов'язків".

Окрема подяка пролунала на адресу ветеранів пенітенціарної служби, які виявляють активну життєву позицію. Колишні начальники управління Кочубей Іван Іванович, Лопатін Віктор Іванович, Настоящий Володимир Іванович, Воєдило Олександр Михайлович - Голова Чернігівського обласного осередку ветеранів ДКВС України весь час перебувають поряд з чинними співробітниками, передають молодому поколінню свій багатий життєвий та професійний досвід, ретельно стежать за збереженням історії й традицій пенітенціаріїв Чернігівщини.

За багаторічне сумлінне виконання своїх службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди 16-ї річниці утворення Служби керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області нагородило кращих співробітників почесними грамотами, нагрудними знаками та достроковими спеціальними званнями. Не залишилися поза увагою і ветерани кримінально-виконавчої служби області. Їх було нагороджено подяками.

На Дошку пошани управління наказано занести співробітників управління, установ та кримінально-виконавчої інспекції області.

Кращі працівники області були також заохочені почесними грамотами Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської міської ради.

Зі словами вдячності за отримані позитивні емоції та для привітання колективу пенітенціаріїв Чернігівської області звернулися вельмишановні ветерани та пенсіонери Служби.  Вони пригадали роки своєї молодості та трудові будні несення служби.

На завершення урочистостей, пенітенціаріїв Чернігівщини привітала Голова обласної профспілкової організації служби Панченко Еліна та вручила почесні грамоти.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

На Чернігівщині у липні дорожніми роботами охоплено 10 ділянок траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка 16:20

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосвіка, що під Прилуками.

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.