Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 09:29:59

Святкові урочистості з нагоди професійного свята відбулись в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

23.04.2014   07:55Агенцiя

22 квітня в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області були проведені урочистості з нагоди святкування 16-річниці з дня утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань, функції якого з 9 грудня 2010 року виконує Державна пенітенціарна служба України.

Урочиста атмосфера панувала у повітрі актової зали. Святкування розпочалося урочистими зборами, які відкрив начальник управління полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов. Він привітав всіх присутніх від себе особисто і зачитав привітання персоналу та ветеранам від Голови Державної пенітенціарної служби України Сергія Євгенійовича Старенького.

За словами Валерія Пісклова, за час свого існування служба стала гарантом охорони конституційного ладу. "Нас усіх об'єднує спільна мета - служіння справедливості, миру та злагоді в суспільстві. Здійснюючи свою діяльність на засадах законності, відкритості та демократії, працівники Державної пенітенціарної служби відстоюють права та свободи, - наголосив він. - Я вдячний пенітенціаріям за сумлінне виконання службових обов'язків".

Окрема подяка пролунала на адресу ветеранів пенітенціарної служби, які виявляють активну життєву позицію. Колишні начальники управління Кочубей Іван Іванович, Лопатін Віктор Іванович, Настоящий Володимир Іванович, Воєдило Олександр Михайлович - Голова Чернігівського обласного осередку ветеранів ДКВС України весь час перебувають поряд з чинними співробітниками, передають молодому поколінню свій багатий життєвий та професійний досвід, ретельно стежать за збереженням історії й традицій пенітенціаріїв Чернігівщини.

За багаторічне сумлінне виконання своїх службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди 16-ї річниці утворення Служби керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області нагородило кращих співробітників почесними грамотами, нагрудними знаками та достроковими спеціальними званнями. Не залишилися поза увагою і ветерани кримінально-виконавчої служби області. Їх було нагороджено подяками.

На Дошку пошани управління наказано занести співробітників управління, установ та кримінально-виконавчої інспекції області.

Кращі працівники області були також заохочені почесними грамотами Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської міської ради.

Зі словами вдячності за отримані позитивні емоції та для привітання колективу пенітенціаріїв Чернігівської області звернулися вельмишановні ветерани та пенсіонери Служби.  Вони пригадали роки своєї молодості та трудові будні несення служби.

На завершення урочистостей, пенітенціаріїв Чернігівщини привітала Голова обласної профспілкової організації служби Панченко Еліна та вручила почесні грамоти.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Минай - Десна 0:0

Минай - Десна 0:0 09:20

Закарпатці ділять очки з "сіверянами", а Селезньов знову залишається без голів

COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ?

COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ? 09:13

Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом, що підтверджує факт вакцинації від COVID-19 у додатку “Дія”.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:03

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 жовтня по 8:00 18 жовтня 2021 року

До якого числа треба сплатити податок на нерухомість?

До якого числа треба сплатити податок на нерухомість? 09:02

Пояснює Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Більш ніж 10 % споживачів електроенергії ТОВ «Чернігівгаз Збут» обрали тариф «Фіксований»

Більш ніж 10 % споживачів електроенергії ТОВ «Чернігівгаз Збут» обрали тариф «Фіксований» 08:43

У вересні ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», запропонувало споживачам електроенергії групи Б, які споживають до 50 тисяч кВт на одну точку обліку та не мають засобів погодинного обліку електроенергії, зафіксувати вартість електроенергії на 4-й квартал поточного року.