Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною
Кордон за тиждень
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За минулий тиждень, з 14 по 20 квітня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 52,6 тис. осіб та 10,5 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 4 тисячі осіб у порівнянні з позаминулим тижнем. Затримано 2 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 17 осіб, на яких накладено штрафів на суму 4376 гривень.
Через державний кордон не пропущено 192 особи, з яких 51 - потенційний незаконний мігрант. Серед не пропущених є також 98 громадян Російської Федерації, 66 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 31 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.
За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 5,9 тис. осіб та 1,3 тис. транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 23 особи, з яких 9 - потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 8 громадян Російської Федерації, які не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні та 5 громадян РФ, які не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.