Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 06:07:50

Чернігівська молодіжна громадська організація «Міський молодіжний центр «ЖМЕНЯ» презентує проект «Здорова родина – здорова країна»

18.04.2014   12:50Агенцiя

16 квітня відбулася прес-конференція, на якій було представлено проект «Здорова родина – здорова країна»

На прес-конференції були присутні представники громадських організацій, Департаменту сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (ЧМЦСССМ), Клінік дружніх до молоді, медичних установ,  
А також Юлія Завгородня - Координатор програми АМР США «Здоров‘я жінок України» в Чернігівській області, яка розповіла про мету та завдання програми, та основні її принципи роботи.

Регіна Гусак, Голова Правління ЧММГО «ММЦ «Жменя»
Метою проекту «Здорова родина – здорова країна» є зменшення кількості абортів, привернення уваги людей репродуктивного віку до ефективного планування сім’ї шляхом інформування населення Чернігова та Чернігівської області про ефективні способи збереження репродуктивного здоров’я із залученням регіональних ЗМІ.
Незважаючи на актуальність проблеми збереження репродуктивного здоров‘я та зменшення кількості абортів саме в нашій області (Чернігівщина займає лідерські позиції по кількості абортів серед жінок репродуктивного віку) інформаційна продукція з даної теми в місті відсутня, а інформаційна компанія щодо збереження репродуктивного здоров‘я не проводиться взагалі. В регіональних ЗМІ відсутня будь-яка інформація щодо збереження репродуктивного здоров‘я.
Тому такий проект як «Здорова родина – здорова країна» є актуальним для нашого міста, як такий що приверне увагу громади до даної теми.

Наталія Волинець, головний спеціаліст Чернігівський міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, координатор заходів проекту «Здорова родина – здорова країна»
Профілактична робота щодо збереження репродуктивного здоров‘я, підготовки молоді до сімейного життя, профілактики дошлюбних стосунків звісно ж проводиться в місті державними установами та НГО, діяльність яких спрямована на формування у молоді здорового способу життя, а саме – профілактику шкідливих звичок (тютюнопаління та вживання алкоголю). Але дані види профілактичної роботи  проводяться у формі бесід або лекцій, які не є цікавими для представників цільових аудиторій.
В проекті ж «Здорова родина – здорова країна» ми плануємо проводити роботу з формування здорової позиції, щодо ефективного планування сім’ї та відношення до репродуктивного здоров’я шляхом залучення молоді до активної участі в таких цікавих заходах як «Крок до сімейного життя», який доречи відбувається сьогодні, «Живий мікрофон», участі в дискусійних телепередачах.
Звісно ж задля охоплення широкої аудиторії ми також застосовуватимемо засоби масової інформації: буде транслюватися соціальний ролик та розміщена інформація про «гарячу» лінію з питань репродуктивного здоров’я в місцевих та регіональних ЗМІ.
Наша діяльність не буде обмежуватися лише Черніговом, ми маємо на меті залучення до обговорення проблеми збереження репродуктивного здоров’я населення Чернігова, Ніжина, Прилук, а також мешканців селищ Ріпки та Гончарівське.

Володимир Пулін, Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації:

Дуже важливо максимально залучити до проекту сільське населення. В ідеалі кожен фельдшерсько-акушерський пункт повинен би мати фахівця з планування сім’ї для надання консультативної допомоги. Адже шлях до успішної країни починається з нашого порогу.

Партнерами в реалізації проекту є Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, місцеві та регіональні ЗМІ, обласна та міська Клініки дружні до молоді, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 
Регіна Гусак,
Олена Трубенок

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини