Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 18:16:29

Фірма завищила вартість труб при будівництві газопроводу на Чернігівщині

18.04.2014   12:31Агенцiя

Суд стягнув з ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд» 171 тис грн. на користь державного бюджету. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 1 квітня.

Суд дійшов висновку, що фірма на вказану суму завищила вартість матеріалів при проведенні будівництва підвідного газопроводу до с. Плиски Борзнянського району (Чернігівська обл.).

«Укрпідводтрубопровідбуд» закупив труби та сигнальні стрічки «Газ» на 292 тис грн., а в актах виконаних робіт вказав суму 463 тис грн. Завищення ціни виявила ревізія Контрольно-ревізійного управління.

Для будівництва газопроводу у вересні 2008 року фірму найняло Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Фінансування робіт здійснювалося за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на газифікацію.

Засновниками ТОВ «Укрпідводтрубопровідбуд» є киянин Юрій Марусич (99%) і одеське ТОВ «Компанія з управління активами «Афіна-Інвест», яким володіє Надія Басович. «Укрпідводтрубопровідбуд» зареєстроване у смт. Макарів Київської обл.


http://nashigroshi.org/2014/04/18/firma-zavyschyla-vartist-trub-pry-budivnytstvi-hazoprovodu-na-chernihivschyni/

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини