Через державний кордон не пропущено 11 осіб з яких 5 – потенційні незаконні мігранти
Кордон за добу
Протягом доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За минулу добу через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 8,2 тис. осіб та 1,6 тис. транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 11 осіб з яких 5 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 6 громадян Російської Федерації, 2 з яких не змогли підтвердити мету поїздки, а 4 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування в Україні.
До адміністративної відповідальності притягнуто 6 осіб, на яких за порушення правил перебування іноземців в Україні та порушення прикордонного режиму накладено штраф 1945 гривень.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів
Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36
Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.
14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29
День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).