Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:17:00

Звернення зборів офіцерів

16.04.2014   15:38

Прес-центр оперативного командування “Північ” повідомляє:

Днями відбулися загальні збори управління оперативного командування "Північ", на яких офіцери розглянули та обговорили негативну реакцію волонтерів щодо неприйняття допомоги керівним складом органу військового управління та недоліків, виявлених робочою групою оперативного командування.

Тематичні повідомлення на Інтернет-ресурсах викликали хвилю невдоволень серед громадян, на що військові колективи не могли не зреагувати.

Військовослужбовці проаналізували причини обурення громадськості та умови, за яких виникла ця ситуація, й прийшли до висновку, що першопричиною стала не відмова у прийнятті благодійної допомоги від волонтерів. А скоріше, відсутність досвіду і непрофесіоналізм, часткова розгубленість особового складу, належне матеріального забезпечення військової частини А1815 (фігурант — окрема танкова бригада) щодо організації життєдіяльності військового колективу під час проведення мобілізаційних заходів.

Як наслідок, під час роботи групи офіцерів управління ОК "Північ" були виявлені порушення вимог щодо організації питань тилу, озброєння та військової техніки, стану військової дисципліни. Отож, були вжиті заходи щодо їх негайного усунення, де головною вимогою було збереження життя та здоров'я підлеглого особового складу, забезпечення елементарних побутових і санітарних умов, що на той час не були створені.

Загальні збори управління оперативного командування «Північ» до глибини душі обурило те, що посадові особи військової частини не визнали допущених помилок, а через активістів-волонтерів ініціювали скаргу. Цим вони лише підтвердили свій низький професіоналізм та неспроможність самотужки вирішувати поставлені завдання. В скарзі подано однобоку неправдиву й викривлену інформацію щодо роботи групи офіцерів управління оперативного командування "Північ" на чолі з командувачем військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенантом Ігорем Колесником.

Спекулюючи вкладом народу України, волонтерів, підприємців, аграріїв, меценатів, які на своїх плечах несуть значний тягар матеріального забезпечення своєї армії, у цей складний час знаходяться люди, які намагаються свій меркантильний інтерес поставити вище державного. Це призводить до підриву морально-бойового духу особового складу і створює передумови недовіри до командирів і начальників.

Одночасно, на сумнівних сайтах з'являються інформаційні повідомлення, які грунтуються на плітках і безпідставних звинуваннях, що стають передумовою для безладу у військових колективах та зниження рівня боєздатності армії. Тому, загальні збори управління оперативного командування "Північ" постановили направити звернення до засобів масової інформації, які в своїй діяльності керуються "Кодексом честі журналіста", з проханням оприлюднювати інформацію з достовірних і відкритих джерел, брати коментарі в посадових осіб та прес-центрі ОК “Північ”. Військове відомоство відкрите для спілкування. Зараз не той час, коли можна з’ясовувати відносини, розповсюджувати плітки та відволікатися від виконання поставлених завдань. Адже наше головне сьогодні завдання — це захист держави, а не з’ясування обставин на Інтернет-сайтах.

Також, офіцери вирішили підготувати колективне звернення та направити до Першого віце-прем'єр-міністра України, в.о. Міністра оборони України, секретаря РНБО, тво Голови Адміністрації Президента України представників громадських організацій "Армія SOS", "Автодозор", центральних й регіональних засобів масової інформації та громадян України з метою припинення паплюження честі і гідності офіцерів й генералів Збройних Сил України.

Загальні збори управління оперативного командування висловлюють повну довіру та підтримку діям генерал-лейтенанта Ігоря Колесника і готові під його керівництвом виконувати завдання за призначенням.


До теми: В. Ярема отримав колективну скаргу на самодурство оперативного командування "Північ". Стосовно Гончарівська

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.