На КамАЗі з зерном п’яний охоронник гайнув по водичку з циклу “новорічні пригоди нашого народу”
Як правило, всі пригоди починаються після хорошого застілля, а всенародне свято Нового року взагалі щоразу відзначається якоюсь оригінальною витівкою наших співвітчизників, додаючи клопотів правоохоронцям, які зобов’язані забезпечувати порядок та безпеку громадян під час свят і працюють у ці дні в посиленому режимі. Не став виключенням і прихід 2012-го року.
В перший день нового року близько 17-ї години до чергової частини Варвинського райвідділу УМВС надійшло телефонне повідомлення про те, що в с.Озеряни, Варвинського району з території зернотоку місцевого сільськогосподарського товариства зник автомобіль КамАЗ завантажений зерном кукурудзи.
На місце пригоди одразу ж було направлено групу швидкого реагування та слідчо-оперативну групу. Прибувши на місце, працівники міліції від охорони підприємства дізналися, що їхній колега, перебуваючи в стані сп’яніння, вирішив з’їздити в місцевий магазин за водичкою і хоча вони його відмовляли, завів автомобіль КамАЗ, який стояв біля складу (до речі, ключі виявились в незамкненому салоні) та виїхав через прохідну з території.
Зрозумівши, що п’яний за кермом десь гайсає по селу створюючи загрозу життю та здоров’ю жителів, працівники міліції одразу ж вирушили на його пошуки. Але, на щастя, горе-шумахер далеко від’їхати не встиг – вже за кілька сот метрів від прохідної він, не впоравшись з керуванням, з’їхав у лівий кювет та поклав машину на бік. Коли під’їхали правоохоронці, захмелілий водій, побачивши правоохоронців, хотів накивати п’ятами, але стан сп’яніння молодика та спритність міліціонерів не дозволили йому цього зробити.
На щастя, внаслідок перекидання тілесних ушкоджень ніхто не отримав, автомобіль КамАЗ зазнав механічних пошкоджень. П’яного охоронника доправили до райвідділу. Експертиза показала, що в його крові міститься 1,3 проміле алкоголю, що відповідає середньому ступеню сп’яніння.
На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України “незаконне заволодіння транспортним засобом”, що передбачає покарання від штрафу у 20 тис.грн. аж до позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років. Триває перевірка.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.