Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 09:02:15

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення

16.04.2014   15:15Агенцiя

На стражі Земельного законодавства

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області протягом першого кварталу поточного року проведено 53 планових та позапланових заходи здійснення державного контролю з питання дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при прийняття рішень щодо передачі у власність, надання в користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок та в процесі укладання цивільно-правових угод.

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення, за якими Держсільгоспінспекцією в Чернігівській області до відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування внесені клопотання з вимогою усунення виявлених порушень та приведення прийнятих рішень (розпоряджень) до норм чинного земельного законодавства.

Основними видами виявлених інспекцією порушень при прийнятті рішень (повноважень) є:
1. Порушення вимог статті 122 Земельного кодексу України, (прийняття рішень (розпоряджень) з перевищенням повноважень).
2. Порушення вимог статті 134 Земельного кодексу України, (надання земельних ділянок у користування без проведення аукціону).
3. Порушення вимог статей 118, 123, 124 Земельного кодексу України, (передача у власність та надання в оренду земельних ділянок межі яких не визначені в натурі на місцевості без розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок).
4. Порушення вимог статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (в рішеннях (розпорядженнях) не зазначаються кадастрові номери земельних ділянок, які передаються у власність або користування).

Станом на 1 квітня поточного року по 226 клопотаннях, внесених до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, порушення усунуті.
По 91 випадку в зв’язку з невиконанням вимог, зазначених у клопотаннях, матеріали передані до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів.

Виконання ще 337 клопотань знаходяться на контролі у Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.