Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 06:45:56

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення

16.04.2014   15:15Агенцiя

На стражі Земельного законодавства

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області протягом першого кварталу поточного року проведено 53 планових та позапланових заходи здійснення державного контролю з питання дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування при прийняття рішень щодо передачі у власність, надання в користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок та в процесі укладання цивільно-правових угод.

За результатами проведених перевірок виявлено 654 порушення, за якими Держсільгоспінспекцією в Чернігівській області до відповідних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування внесені клопотання з вимогою усунення виявлених порушень та приведення прийнятих рішень (розпоряджень) до норм чинного земельного законодавства.

Основними видами виявлених інспекцією порушень при прийнятті рішень (повноважень) є:
1. Порушення вимог статті 122 Земельного кодексу України, (прийняття рішень (розпоряджень) з перевищенням повноважень).
2. Порушення вимог статті 134 Земельного кодексу України, (надання земельних ділянок у користування без проведення аукціону).
3. Порушення вимог статей 118, 123, 124 Земельного кодексу України, (передача у власність та надання в оренду земельних ділянок межі яких не визначені в натурі на місцевості без розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок).
4. Порушення вимог статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (в рішеннях (розпорядженнях) не зазначаються кадастрові номери земельних ділянок, які передаються у власність або користування).

Станом на 1 квітня поточного року по 226 клопотаннях, внесених до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, порушення усунуті.
По 91 випадку в зв’язку з невиконанням вимог, зазначених у клопотаннях, матеріали передані до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів.

Виконання ще 337 клопотань знаходяться на контролі у Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.