Прокуратурою Чернігівської області попереджено незаконне використання понад 33 млн грн бюджетних коштів
З метою захисту економічних інтересів держави прокуратура Чернігівської області системно проводить перевірки законності використання бюджетних коштів, передусім при здійсненні державних закупівель.
Зокрема перевіркою встановлено, що всупереч вимогам Закону України «Про здійснення державних закупівель» однією з державних установ області укладено договір з приватним акціонерним товариством на виконання робіт з поточного середнього ремонту автодороги державного значення на суму понад 33 млн. грн.
Однак, у ході тендерних процедур виконавцем робіт не було підтверджено наявність основних засобів на балансі підприємства, крім того виявлено інші порушення кваліфікаційних вимог до переможця торгів.
З метою запобігання незаконному використанню бюджетних коштів прокуратурою внесено подання керівництву держустанови про усунення порушень та розірвання дії вказаного договору і притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб тендерного комітету.
Останні новини Чернігівщини

Розкажи про ветеранські гранти… 09:50
По всій Україні наразі триває національна кампанія з інформування громадськості про можливість отримання гранту від держави на створення або розвиток бізнесу для ветеранів (ветеранок), осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. Гранична сума гранту - 1 млн грн.
Бути поруч у часи випробувань: як заклади освіти Чернігівщини долучилися до проведення Дня ментального здоров’я 09:47
Сьогодні в Україні та світі відзначають День ментального здоров’я – нагадування про важливість відкрито говорити про свій емоційний стан, дбати про психічну стабільність, ефективно підтримувати одне одного.
Хотіла отримати «грошову допомогу», а втратила понад 30 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв 09:40
Шахраї в соцмережах активно поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліція вкотре закликає громадян бути пильними, не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток чи паролі нібито для «зарахування коштів».

13 жовтня: цей день в Україні і світі 09:36
ДЕНЬ 1328 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1328 RUSSIAN AGRESSION
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.