Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 00:18:59

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.04.2014   10:32

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 квітня по 08 годину 15 квітня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких: 2 в житловому секторі, та 1 сміття.

1. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Волковича О 22 год. 28 хв. сталася пожежа сміття на площі 2 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Головеньки О 22 год. 54 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 20 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Коропський район., с. Мейзин О 04 год. 00 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю, пошкоджено 2 т сіна. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи У ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.


Виявлення та знищення ВНП:

14 квітня 2014 року о 14 год. 40 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд калібру 100 мм часів ВВв, який було виявлено 14.04.2014 року в полі поблизу с. Хотуничі, Щорського району місцевими жителями.
 

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини