Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 14:15:43

Міліція затримала двох розбійників, які намагалися вбити таксиста заради заволодіння його автівкою

14.04.2014   12:38

На початку березня Чернігівщину сколихнула звістка про два підряд жорстокі напади на таксистів. На жаль, один з них поплатився життям за автівку та скромну суму зароблених грошей, відібрані злочинцями. Іншому водієві просто дивом вдалося вижити. Підозрюваних у вбивстві першого таксиста (двох молодиків та батька одного з них) працівники міліції затримали менш ніж за три тижні, а от винних у завданні тяжких тілесних ушкоджень другому водію шукали майже місяць.

7 березня близько опівночі до чергової частини Менського райвідділу УМВС зателефонувала вкрай схвильована жителька с. Волосківці. Вона повідомила, що до неї додому зайшов скривавлений чоловік. Йому надзвичайно пощастило, що господиня не злякалася відкрити посеред ночі незнайомій людині, і негайно викликала «швидку допомогу». Тяжко поранений чоловік не міг розмовляти, проте зумів, перш ніж знепритомніти, власною кров’ю написати на підлозі номер своєї машини, якою заволоділи невідомі негідники.

Потерпілого з різаною раною шиї було доставлено каретою швидкої допомоги до Менської райлікарні.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Менського райвідділу внутрішніх справ та обласного управління МВС, керівництво районної та обласної міліції.

Спочатку було встановлено особу потерпілого. Ним виявився 43-річний житель с.Новий Білоус, Чернігівського району, який працює в Чернігові таксистом. Далі були розроблені детальні плани та заходи по розшуку зловмисників, які напали водія автівки.
Здобич розбійників було виявлено за дві доби після скоєння злочину. Закинутий легковик правоохоронці знайшли поблизу с. Дягова Менського району, за десяток кілометрів від місця скоєння нападу. А ось для встановлення підозрюваних знадобився майже місяць копіткої праці оперативників.

Днями за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення було затримано в порядку ст. 208 КПК України двох жителів Мени, двадцяти семи та двадцяти восьми років. Обом повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого», що карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Однак, попри обґрунтовану підозру у скоєнні тяжкого злочину, результатом якого могла стати загибель людини, обом підозрюваним суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Тому на даний час молодики знаходяться вдома, хоч і не на волі.

Слідство у даному кримінальному провадженні триває.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини