Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 01 січня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 пожежі в житловому секторі та 1, що не підлягає обліку. Загинуло 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Білецького-Носенка, 26 О 12 год. 15 хв. в господарстві гр. Харченка О.Ю. сталася пожежа гаражу (3х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 8 кв.м, пошкоджено моторний відсік та салон автомобіля “Опель Комбо”. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Н.-Сіверський р-н, с. Бучки, вул. 1-го Травня, 2 О 16 год. 30 хв. в господарстві гр. Поправко Н.В., 1954 р.н., сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 7 т грубих кормів. Ймовірна причина – підпал. Збиток – 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
3. Пожежа (не підлягає обліку) м. Бахмач, залізнична станція Бахмач-Пасажирський О 18 год. 13 хв. сталася пожежа головного вагону електропотягу №6465 сполученням Конотоп-Ніжин. Вогнем пошкоджено внутрішнє оздоблення вагону на площі 18 кв.м. Ймовірна причина – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються.
4. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Некрасова, 13 О 03 год. 30 хв. в господарстві гр. Фесик І.Г. сталася пожежа житлового будинку (7х9 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни. Причина – необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн. На пожежі виявлено тіла двох загиблих: Фесик І.Г., 1933 р.н., та Фесик О.Д., 1939 р.н.
Інші повідомлення:
О 12 год. 30 хв. в м. Бахмач, на залізничній станції “Бахмач-Київський”, товарним потягом № 2207 смертельно травмовано гр. Касьян Л.Г., 1944 р.н., мешканку м. Прилуки. Затримки руху залізничного транспорту не було.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.