Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 14:29:26

Прилуцький район: вогнеборці ліквідували пожежу приватного житлового будинку

12.04.2014   09:40Агенцiя

10 квітня о 01:15 у м. Прилуки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загорання у приватному домогосподарстві розташованого по вул. Фрунзе.

До місця події через п'ять хвилин прибув підрозділ 12-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНС у Чернігівській області. 

На час прибуття вогонь вирував в середині та на даху будівлі де знаходився автомобіль "ВАЗ-21099". Полум’я встигло перекинутися на впритул розташований житловий будинок. Вогнеборці одразу приступили до гасіння.

Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників о 01:25 пожежу було локалізовано, а о 04:45 остаточно ліквідовано. В ході її ліквідації не допущено розповсюдження вогню на все помешкання та врятовано матеріальних цінностей загальною вартістю 60 тис. грн.

Проте вогонь встиг знищіти легковий автомобіль, господарчу будівлю, частково пошкодив стіни та покрівлю житлового будинку.

Причина виникнення загоряння встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини