Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 14:20:25

Кубок КВК ЧДІЕУ "Студентська весна 2014"

08.04.2014   08:23Агенцiя

У світі існує багато речей, над якими ми майже не замислюємося в повсякденному житті. Наприклад, сміх, біль, радощі, туга. Вони є частиною нашого життя. Сміх – здавалося б, звичайна річ. Ми сміємося, коли нам весело, та й годі. Але, якщо придивитися, все не так просто. В житті кожної людини він відіграє свою особливу роль, так наприклад, студенти значно легше запам’ятовують будь-який матеріал, якщо він представлений у жартівливій, смішний формі. Сміх – це найкращі ліки від будь-яких хвороб, піднімає настрій, підвищує і навіть пробуджує життєві сили.

Давно доведено, що сміх продовжує життя людини. Тому щоб подовжити життя за ініціативою Студентської ради ЧДІЕУ та за підтримки Студпрофкому інституту 03 квітня 2014 року було проведено кубок КВК «Студентська весна 2014». Захід носив благодійний характер. Кошти отримані за продаж квитків будуть перераховані на рахунок Міністерства оборони в підтримку військовослужбовців України, які в цей складний для нашої держави час, продовжують гідно служити та захищати нашу державу.

Всього у грі взяло участь 6 команд, які презентували глядачам і гостям КОЦ «Перемога» свої виступи у 4 різних конкурсах. За результатами оцінок журі лідерами гри визнано команди: «Солянка» (фінансово-економічний факультет), «Малдавяни» (інженерно-будівельний факультет) і «Опасные гуси» (обліково-економічний факультет). Під час голосування у номінації «Глядацькі симпатії» найбільше голосів глядачі віддали за команду обліково-економічного факультету «Опасные гуси». Кожна з команд-учасниць отримала подарунки від Студпрофкому ЧДІЕУ.

Щиро вітаємо всі команди цьогорічного Кубку КВК ЧДІЕУ «Студентська весна 2014»! Адже головне – не перемагати, і навіть, не брати участь у грі. Головне – любити КВК!
Сміх – це велика сила, здатна змінити світ на краще, тому смійтеся на радість собі і оточуючим.
 

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.