Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 10:51:38

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ

07.04.2014   13:20Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 14 тижні 2014 року в області захворіло 4449 осіб, з них 2461 дитина, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 44,2%.

По м. Чернігову захворіло 1704 особи, з них діти -886, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 52,6 %.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 1125 осіб (0,1% всього населення), в т.ч. 287 дітей.

Вірусологічною лабораторією за тиждень обстежено 3 хворих з підозрою на грип. Результати досліджень - антиген вірусу грипу не визначено.

Фахівцями держсанепідслужби проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед населення області. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини