Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:58:30

Відбулося прийняття Військової присяги

05.04.2014   08:33

В Чернігові, під гаслом - "Ми будемо захищати свою Батьківщину!" – відбулося прийняття Військової присяги громадянами України, які добровільно вирішили стати на захист своєї Батьківщини.

Привітали мобілізованих «призовників» рідні, близькі й друзі. Зі словами вдячності за патріотизм і мужність звернулися до нового поповнення українського війська народний депутат України Владислав Атрошенко, Чернігівський обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін, представники органів місцевого самоврядування та інші гості.

- У нелегкий час для країни Ви показали приклад відданості своїй Батьківщині, я впевнений у Вас, і вважаю, що разом ми подолаємо усі труднощі і виконаємо поставлені завдання. Будьте гідними звання військовослужбовця Збройних Сил України. - наголосив у виступі обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін.
Наприкінці урочистої частини настоятель Храму Святого Архістратига Михаїла протоієрей Іван Ярема традиційно освятив військовослужбовців та благословив їх на військову справу.

Святковий захід завершився концертом артистів та показовим виступом оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Загалом з Чернігівщини захищати свою країну прийшли понад 4 тисячі чоловіків. Це, в переважній більшості, офіцери, прапорщики і солдати у відставці. Також є люди, які не служили в армії й ніколи не брали до рук зброю. З ними проводяться необхідні заняття та підготовка до бойових дій у визначеному нормативними актами режимі.

Всі мобілізовані «призовники» налаштовані на краще – ніхто не хоче війни, але, за необхідності вони готові до неї. Вони зізнаються, що в Україні зараз немає різниці між заходом і сходом, півднем і північчю, допомога надходить звідусіль, адже кожен розуміє – Батьківщина одна і її треба захищати.

- Ніхто не має права ображати нашу країну, незалежність якої наші діди і прадіди вибороли роками, – каже військовослужбовець В’ячеслав Хардіков. – Україна ніколи не зазіхала на території сусідів, хоч там проживає чимало українців. Ми – самовизначений народ і маємо право вирішувати свою долю самі.
 

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ