Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 12:31:28

Голова облдержадміністрації відвідав підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії України

04.04.2014   18:31

4 квітня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко відвідав підрозділи Збройних Сил та Національної гвардії України, які розташовані у м. Чернігові.

З початку Володимир Івашко завітав до військової частини ВЧ 3066В, де наразі проходять підготовку бійці батальйону Національної гвардії України.

За словами командира військової частини підполковника Олександра Рибака, рішенням Верховної Ради України на базі підрозділу внутрішніх військ сформовано батальйон Національної гвардії України. Всі завдання, які раніше виконував підрозділ, продовжують виконувати гвардійці.

Під час ознайомлення з розташуванням частини голова облдержадміністрації запитав командира батальйону про те, яка на сьогодні допомога необхідна для забезпечення життєдіяльності військового містечка. Олександр Рибак доповів керівнику області, що допомогу військовим надають, як держава, так населення області. За його словами, у цьому процесі беруть участь усі: державні та приватні підприємства, установи, громадські організації, самі громадяни.

Крім грошової, військовим формуванням надається інша різноманітна допомога. Це і забезпечення військовослужбовців продуктами харчування, спецодягом та взуттям, предметами індивідуальної гігієни, ремонт та придбання технічних засобів, ремонт військової техніки та її укомплектування, придбання паливно-мастильних матеріалів тощо.

Користуючись нагодою, він подякував всім жителям Чернігівщини за підтримку, яку вони надають військовим та запевнив, що військовослужбовці батальйону Національної гвардії готові виконати поставлені завдання по охороні і цілісності нашої країни.

Бійці батальйону продемонстрували очільнику області зразки зброї, якими озброєний підрозділ, засобів захисту, амуніції та військової техніки.

Оглянув Володимир Івашко і казарму, де розташувалися військовослужбовці, ознайомився з умовами їх харчування та, щоб пересвідчитися що бійців харчують добре - скоштував обід у солдатській їдальні.

Також Володимир Івашко відвідав військовий аеродром у с. Півці, де ознайомився з технічною позицією радіолокаційної роти та оглянув зразки авіаційної техніки Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, яка несе варту з охорони повітряного простору країни.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ