Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 06:57:37

У німця вилучено Трамадол

04.04.2014   12:51Агенцiя

В міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» під час оформлення виїзд з України мікроавтобусу «Мерседес» під керуванням 61-річного громадянина Німеччини.

Під час здійснення прикордонного контролю прикордонний наряд звернув увагу на трохи знервовану поведінку водія, про що негайно доповів за командою. 

Під час проведення спільного із співробітниками митниці контролю другої лінії, а саме поглибленого огляду автомобіля, в сумці, серед особистих речей водія, виявлено 40 пігулок «Трамадол», які підпадають під перелік наркотичних засобів обіг яких обмежено у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 року №770.

За порушення митних правил пігулки «Трамадол» вилучено та оцінено у 153 гривні.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини