Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:08:45

Приєднуйтеся до весняних природоохоронних заходів

04.04.2014   11:38

Кожного року у квітні – травні в Чернігівській області проводиться всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля” та у третю суботу квітня - День довкілля.

Акція з благоустрою “За чисте довкілля” проводиться з метою забезпечення в населених пунктах області чистоти та порядку, підвищення рівня їх благоустрою, належної підготовки до Великодніх та травневих свят.

Сподіваємося, що і цього року городяни, керівники і колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності візьмуть найактивнішу участь у весняних заходах з упорядкування вулиць, придорожніх лісосмуг, прибудинкових територій, скверів, зелених зон навколо міських озер, тощо.

Долучиться до цих заходів повинні всі жителі області, подбавши про стан пам’ятників і пам’ятних місць.

Учні навчальних закладів області мають нагоду 12 квітня приєднатися до акції “Зробимо Україну чистою”, мета якої звернути увагу на проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.
Дорожнім організаціям рекомендується забезпечити прибирання автошляхів і придорожніх смуг, а лісогосподарським організаціям очистити від побутових відходів лісові масиви, лісосмуги і прилеглі до них канави.

В ході проведення акції “За чисте довкілля” та Дня довкілля, з метою приведення в належний стан території обласного центру та регіону в цілому, Держекоінспекцією у Чернігівській області буде посилений державний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства шляхом здійснення спільних рейд-перевірок з громадськими інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області.

Особлива увага Державної екологічної інспекції у Чернігівській області приділятиметься впорядкуванню місць масового відпочинку людей; упорядкуванню територій парків, скверів, алей; ліквідації сміттєзвалищ; очищенню від сміття берегів річок, озер, ставків; розчищенню та упорядкуванню джерел та територій об’єктів природно-заповідного фонду.

Порушники природоохоронного законодавства будуть притягуватись до адміністративної відповідальності згідно вимог чинного законодавства.
 

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».