Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 13:50:33

На Чернігівщині засуджено провідника нелегальних мігрантів

04.04.2014   10:37

Набув чинності вирок Городнянського районного суду у кримінальному проваджені, відкритому Управлінням СБ України в Чернігівській області, стосовно громадянина України, який здійснив незаконне переправлення іноземця через державний кордон України.

Встановлено, що у вересні минулого року 40 річний мешканець Городнянського району погодився за грошову винагороду провести через державний кордон громадянина Узбекистану, якому був офіційно заборонений в’їзд на територію сусідньої держави.

15 вересня 2013 року під час спроби перетину державного кордону провідник та нелегальний мігрант були затримані правоохоронцями.

Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав зловмисника винним за ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.