Ревнощі з кримінальним присмаком
Від любові до ненависті – один крок. В цьому ще раз переконалися міліціонери Корюківського райвідділу міліції разом з медиками, які 28 грудня виїхали на сімейний скандал.

Співмешканець потерпілої деякий час перебував на лікуванні у медичному закладі, а коли повернувся, йому розповіли, що жіночка, мовляв, чекала його зовсім не так, як годиться.
Хильнувши для хоробрості, чолов’яга почав сімейні розбірки, але слабка половина виявилася зовсім не мовчазною, і почала висувати свої контраргументи. Це розлютило чоловіка, він незчувся, як у нього в руках опинився ніж. Удар – і жіночка зойкнула від болю, тримаючись за серце, присіла в крісло.
З магазину прийшла донька потерпілої, 10-класниця місцевої школи. Вона побачила поранену матір і одразу набрала номер “швидкої”. Дебошир почав усвідомлювати що трапилося і тут же намагався вкоротити собі віку, вдаривши себе ножем у груди. Але не чи то не вистачило сили волі, чи просто мужності, тоді він побіг у сарай і зав’язав зашморг…
Коли медики прибули на місце, їм лишилося тільки констатували смерть потерпілої від проникаючої колото-різаної рани в області серця.
Медицина була безсила допомогти жіночці, натомість бригада “швидкої” встигла витягти непритомного зарізяку із зашморгу і доправити його в реанімацію. Пацієнт опритомнів і вже дав покази слідчому, проти нього порушено кримінальну справу за ст. 115 ч. 1 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.