"Правий сектор" перебазувався у військову частину "Десна"
Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявляє, що активісти партії "Правий сектор" перебазувалися зі свого штабу в готелі "Дніпро" у Києві в навчальний військовий центр "Десна" у Чернігівській області. Про це він сказав на брифінгу.
"Наскільки я розумію, "Правий сектор" виїхав у навчальний центр "Десна" і зараз там перебуває", - повідомив він.
Яровий зазначив, що зараз у цьому навчальному центрі активістів "Правого сектору", що бажають служити Україні, записують або в Національну гвардію, або в Збройні сили.
Заступник міністра зазначив, що всі активісти партії добровільно вирішили передислокуватися на територію навчального центру.
Крім того, Яровий повідомив, що до 3 квітня Міністерство внутрішніх справ і Служба безпеки України розроблять документацію й план спільних дій щодо роззброєння незаконних збройних формувань.
Нагадаємо, увечері 31 березня біля ресторану "Мафія" у центрі Києва активіст "Правого сектору" почав стрілянину, у результаті якої 3 людей одержали поранення, у тому числі заступник голови Київської міської державної адміністрації Богдан Дубас.
Після цього міліція зобов'язала "Правий сектор" покинути штаб в готелі "Дніпро" без зброї.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression