Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 05:37:15

Ефективність контролю за використанням бюджетних коштів потребує радикального покращення

02.04.2014   09:46

На прорахунки в роботі контролюючих органів щодо додержання законності у використанні бюджетних коштів було вказано вході розширеного засідання колегії прокуратури області.

Зокрема, як зазначила начальник управління захисту інтересів громадян і держави у суді прокуратури області Лілія Федорченко, проведена Державною фінансовою інспекцією в області робота не сприяла повній реалізації поставлених державою завдань.

Установлено, що із виявлених ДФІ в області фінансових порушень у 2013 році на загальну суму 58 млн. грн. (із них незаконні витрати – 35 млн. грн.), через пропущений строк позовної давності та відсутність механізму відшкодування коштів не вжито заходів до стягнення майже 10 млн. грн. (17%).

По 4 млн. грн. визнано дії фінансової інспекції протиправними, нараховані збитки скасовано судом.

Із 10 млн. грн., з якими фінінспекція звернулася до суду задоволено лише 3 млн. грн.
Із 4 млн. грн. по матеріалах, які надіслано до органів прокуратури (12 матеріалів), підставними для пред’явлення позовів визнано тільки 5 на суму усього 178 тис. грн.
По 22 млн. грн. за матеріалами ревізій, надісланих до правоохоронних органів (63 ревізії) усунуто порушень лише на суму 4 млн. грн. (15%). По закритих кримінальних провадженнях не підтверджено збитків суму майже 11 млн. грн.

Таким чином із 58 млн. грн., про які установа відзвітувалася перед вищестоящим міністерством та розголосила про свою роботу у пресі, менше половини цієї суми реально надійшло до бюджету.

У той же час при наявності контролюючого органу прокурорами самостійно виявлено порушень у бюджетній сфері та заявлено до суду 20 позовів на суму 1,7 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».