Дана знову "поламала" всі плани
При оформленні потягу сполученням «Дніпропетровськ – Санкт-Петербург» у пункті контролю «Хоробичі», на особисті речі 25-річного громадянина України спрацювала службова собака Дана.
В ході поглибленого, спільно із співробітниками митниці, огляду особистих речей, а саме в барсетці, виявлено паперовий пакунок з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору. Під час проведення співбесіди власник виявленого підтвердив, що знайдена речовина є наркотичною речовиною, а саме марихуаною.
Протиправне діяння, що містить ознаки злочину передбачені за частиною 1 статті 309 Кримінального Кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин, або їх аналогів без мети збуту», внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Самого ж правопорушника разом з марихуаною передано співробітникам ЛВ МВС України по станції Щорс.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.