У Нових Яриловичах прикордонники затримали озброєного невідомого
26 березня вночі поблизу міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» прикордонний наряд, що перевіряв дотримання прикордонного режиму, помітив біля цілодобового продовольчого магазину невідомого чоловіка в змішаному цивільно-військовому одязі.
При спробі перевірити у підозрілого чоловіка документи встановлено, що документів у нього при собі немає. З метою встановлення обставин перебування особи без документів в прикордонній смузі поблизу пункту пропуску та недопущення порушення державного кордону, незаконного переміщення через державний кордон предметів безпекової складової, припинення інших протиправних дій на державному кордоні його запросили до службового приміщення.
В ході проведення роботи з невідомим, а саме огляду його речей, в сумці було виявлено мисливську зброю АКМС–МФ з двома спорядженими магазинами та запасними набоями, всього 100 мисливських набоїв, та пристрій для відстрілу гумових куль ПМР з двома спорядженими магазинами та запасними набоями всього 256 набоїв.
Виявлений громадянин України пояснив, що зброя та набої належать його дядьку, який ненадовго виїхав у справах до Білорусі, а його, знаючи про заборону перевезення зброї через кордон, залишив на кілька годин чекати в Україні.
Слід сказати, що за кілька годин власник зброї, 46-річний громадянин України дійсно повернувся і представив відповідні документи на зброю.
Після встановлення особи першого громадянина України на нього складено документи про притягнення його до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі 17 грн.
В подальшому обидва громадянина передані співробітникам Ріпкинського РВ УМВС в Чернігівській області для розгляду питання про притягнення власника зброї до адміністративної відповідальності за статтею 190 «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.