Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 06:46:51

Ревізія КП СККПО Чернігівської міської ради виявила порушень на 286 тисяч гривень

25.03.2014   11:01Агенцiя

Фінінспектори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат в КП СККПО Чернігівської міськради

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 286 тис.грн. під час ревізії комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради.

Зокрема, всупереч законодавству при наявності укладених договорів та актів виконаних робіт Підприємству не оплачено замовниками послуг на суму 285 тис.грн., що призвело до втрати доходів на зазначену суму.

Завдяки вжитим заходам, фінінспекторами забезпечено відшкодування виявлених втрат на суму 270 тис.грн.

За результатами контрольного заходу на 5 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівський області.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини