Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Протягом доби зареєстровано 11 пожеж, з яких 5 в житловому секторі, 5 сухої трави та 1 настил у лісі (не підлягає обліку).
1. Пожежа сухої трави - Сосницький район, біля с. Ляшківці - О 10 год. 54 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
2. Пожежа сухої трави - Борзнянський район, біля с. Вольниця - О 12 год. 40 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
3. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Мньов - О 13 год. 14 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю та майно. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн. На гасіння пожежі залучалося відділення 42 ДПРЧ (м. Славутич).
4. Пожежа настилу в лісі (не підлягає обліку) - Ніжинський район, біля с. Черняхівка - О 14 год. 26 хв. сталася пожежа настилу в лісі на площі 3,5 га. Власник - ДП "Ніжинське лісове господарство". Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
5. Пожежа сухої трави - Бахмацький район, біля х. Острів - О 15 год. 00 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
6. Пожежа в житловому секторі - Городнянський район, с. Барабанівське - О 15 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі; нежилого будинку та безгосподарчої будівлі. Вогнем знищено 2 будівлі та будинок. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
7. Пожежа в житловому секторі - Новгород-Сіверський район, с. Кірове - О 18 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.
8. Пожежа в житловому секторі - Носівський район, с. Червоні Партизани - О 19 год. 40 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів ДСНС.
9. Пожежа сухої трави - Менський район, с. Киселівка - О 20 год. 15 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
10. Пожежа сухої трави - Бобровицький район, біля с. Соколівка - О 20 год. 44 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
11. Пожежа в житловому секторі - Срібнянський район, смт Дігтярі, вул. Берегова - О 21 год. 55 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено домашні речі. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 3000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15000 грн.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.