Головний міліціонер Чернігівської області зустрівся з журналістами
В приміщенні сектору зв'язків з громадськістю відбулася прес-конференція виконуючого обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майора міліції Олега Демченка з представниками місцевих і державних ЗМІ.
![](/uploads/7416-m.jpg)
На зустріч прийшли практично всі представники провідних мас-медіа Чернігова, оскільки зустріч планувалася як знайомство двох сторін. У своєму вступному слові Олег Демченко висвітлив своє бачення тих задач, які нині стоять перед українською міліцією.
Зокрема він відзначив: «Враховуючи непросту оперативну обстановку, головними на сьогоднішній день вважаю три напрямки роботи міліції Чернігівщини: охорона громадського порядку, боротьба з кримінальними злочинами та боротьба зі злочинами у сфері економіки».
Очільник УМВС звернув увагу присутніх, що останнім часом міліція і громадські активісти виходять на спільні патрулювання з охорони порядку. Цій взаємодії приділяється значна увага. Як в Чернігові, так і в інших населених пунктах області щоденну службу несуть спільні патрулі з числа працівників міліції та членів небайдужих громадських формувань.
Генерал Демченко зауважив, що формально в області існує багато таких формувань, які мають статутне завдання надавати допомогу органам внутрішніх справ в охороні громадського порядку. Але життя доводить, що насправді таку діяльність проводять одиниці, представлені одними й тими ж відповідальними громадянами. Інші самоусунулися.
В.о. начальника УМВС також зауважив, що він планує активізувати роботу з розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі, минулих років. Проте не менш важливою є боротьба з майновими злочинами. Олег Демченко пообіцяв у найкоротші терміни викорінити на Чернігівщині гральний бізнес, дати відсіч корупційним проявам в органах влади та самоуправління, викривати факти поборів, злочинної корупції та хабарництва, нещадно боротися з незаконним обігом наркотиків.
Окремо генерал Демченко зупинився на кадровому питанні, оскільки воно надзвичайно важливе для забезпечення повноцінної роботи міліції.
- Кадровий потенціал має бути зміцнений, а працівник міліції повинен стати взірцем для населення. Непримиренно реагуватиму на факти вживання спиртних напоїв працівниками міліції на роботі, на прояви грубості, нетактовності, бездушного та байдужого ставлення до громадян, - відзначив виконуючий обов'язки начальника УМВС.
Керівник повідомив журналістам, що найближчим часом буде вжито рішучих заходів реагування на претензії до роботи підрозділів ДАІ, в тому числі ВРЕР, адже вони є цілком обґрунтованими і віддзеркалюють справжній стан взаємин людей з представниками ДАІ. Весь особовий склад підрозділів Державтоінспекції буде піддано ретельній переатестації з повноцінним врахуванням думки громадськості щодо кожного співробітника.
Принципові зміни відбудуться і в роботі Громадської Ради при УМВС в області. Олег Демченко вже дав доручення переглянути установчі документи цього органу і звернувся із запрошеннями до участі в оновленій Раді до знаних громадських діячів, моральних авторитетів суспільства, щоб в найкоротший термін фактично новостворена Громадська Рада могла розпочати ефективну роботу.
Міліцейський керівник відповів на численні питання журналістів, розповів свою службову біографію і запевнив представників мас-медіа у повній відкритості та готовності до конструктивного діалогу.
Наприкінці зустрічі Олег Демченко звернувся до жителів Чернігівщини із закликом проявляти активну громадянську позицію і не залишатися байдужими до ситуації в області, а саме - повідомляти міліцію про всі факти чи події, адже розкриття злочинів за «гарячими слідами» прямо залежить від своєчасного інформування ОВС про них.
Він нагадав, що в УМВС України в Чернігівській області діють «гарячі телефони»: 678-896, 619-001, 619-102.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.