Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 17:39:49

На Чернігівщині затримали росіянина з ножами та наклейками з різною символікою. ФОТО

24.03.2014   18:33Агенцiя

Учора вночі у пункт пропуску «Нові Яриловичі» прибув рейсовий автобус «Неоплан». В автобусі, що слідував до Одеси із Санкт-Петербурга, виявили громадянина Росії, який їхав в Україну з метою можливої участі в заходах дестабілізаційного характеру.

Вже на початку перевірки документів прикордонники Чернігівського загону звернули увагу на незвичайну поведінку росіянина. Перевіривши разом з працівниками митниці особисті речі чоловіка, правоохоронці виявили 2 ножі, газовий балончик, наклейки з символіками та посвідчення «Общества с ограниченой ответственностью «Волна». Під час співбесіди чоловік визнав себе власником предметів, однак мети поїздки та куди саме він їде мандрівник точно вказати не зміг, хоча спочатку говорив, що прямує до своєї дівчини.

Наразі росіянину відмовлено у в’їзді на територію Україну з причини не підтвердження мети запланованого перебування в нашій країні та заборонено в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

Нагадаємо, нещодавно на Чернігівщині прикордонники в пункті пропуску «Славутич» не пропустили групу осіб міцної статури, усі вони були громадянами Білорусі. У них виявили декілька російських паспортів та боєприпаси до пістолета «ТТ». За їх словами, вони їхали на весілля до товариша на Одещину. По даному факту порушено кримінальне провадження.
 

Державна прикордонна служба

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини