Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 15:44:29

Чернігівська інспеція пред’явила претензії чотирьом підприємствам-забруднювачам повітря

28.12.2011   12:11Агенцiя

У результаті планових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства Державна екологічна інспекція в Чернігівській областівиявила чотирьох порушників Закону України “Про охорону атмосферного повітря”.

Так, ТОВ“Лагрос ЛТД” (м. Чернігів), СТОВ “Інтер” (м. Ічня), ТОВ “Агроторговий дім – Менський коопзаготпром” (м. Мена)та ФОП Зуєв В.О. (с. Колісники, Прилуцький район) здійснювали викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади.

Суми збитків, заподіяних державі, становлять відповідно 4,451, 1,031, 1,239 та 2,058 тис. грн. Порушникам пред’явлені претензії про відшкодування.

http://www.menr.gov.ua/content/article/9828

Останні новини Чернігівщини

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини