Директор Чернігівської агенції регіонального розвитку "Вектор" Сергій Кнуренко звертаєтся до керівницства країни та області
Текст Звернення
-В. о. Президента України Олександру Турчинову
-Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку
-Голові люстраційного комітету Єгору Соболєву
-Депутатам Верховної Ради від Чернігівської області
Дубілю В.О.
Аверченку С. М.
Ляшку О. В
Атрошенку В.
-Голові Чернігівської обласної ради Звєрєву М. В.
-Голові Чернігівської ОДА Івашку В. О.
-Прокурору Чернігівської області
Володимиру Стеценку
-Начальнику УСБУ в Чернігівській області
Олександру Довженку
-Голові обласного осередку ГО «Правий сектор»
Владиславу Литвину
-Голові обласного осередку ГО «Народна самооборона»
Володимиру Федорку
-Голові Української спілки ветеранів Афганістану
Червонопиському С. В.
Звернення
від 21.03.2014 р
Рекет 90-х повертається? Обурення викликає поширення на Чернігівщині рекету та розбійних нападів під прикриттям МАЙДАНУ! Кажучи про це, я відчуваю біль, бо є членом ВО «Майдан» за №4042 від 24.12.13р. та несу свою частку відповідальності за всі події.
Сьогодні підприємці обговорюють напади озброєних людей, задаючись питанням: «ХТО НАСТУПНИЙ? ЧИ НЕ ПОРА ОЗБРОЮВАТИСЯ?»
Моя черга прийшла вчора…
20.03.14 р. у погрозливій формі мене викликав на зустріч чоловік, який представився Олегом Міхнюком (був координатором «афганців» на Майдані), з яким я раніше стосунків не мав. Категоричність «запрошення» полягала в тому, що або «я іду на зустріч», або «вони приходять до мого дому», де живе моя родина разом з батьками. Біля обласної лікарні до мене підійшов О.Міхнюк у супроводі ще двох осіб. Почавши діалог словами: «Вот і настал час расплати», пред’явили мені фінансові претензії третіх осіб, які раніше були надіслали мені на електронну пошту.
На моє зауваження, що правда не на їхньому боці, а їхні дії незаконні, на оклик О.Міхнюка «Жека!» один із присутніх витягнув пістолет і приставив мені до скроні, уявляючи себе «рєвалюціонним мєчьом справєдлівості». При цьому Міхнюк говорив про начебто підтримку від деяких місцевих корупціонерів та Василюка, який нещодавно призначений керувати податковою міліцією України.
Розмова закінчилася словами: «Тєпєрь хаді і аглядивайся».
Це звернення не є новиною або інформаційним приводом для недругів України!
Я закликаю тих «робінгудів», хто любить Україну та хоче зберегти її цілісність – СХАМЕНІТЬСЯ! А з приводу тих, хто не розуміє, звертаюся до представників влади та МАЙДАНУ: в Україні має нарешті з’явитися влада, що виконує своє призначення.
Тому прошу негайно відреагувати на моє звернення і про вжиті заходи поінформувати.
Директор Чернігівської агенції регіонального розвитку «Вектор» Сергій Кнуренко
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.