Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 18:59:22

Чернігівський міський відділ КВІ одягав неповнолітніх підоблікових

21.03.2014   08:44Агенцiя

На обліку Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції перебуває 545 засуджених осіб. Певну частину з них складають неповнолітні. Виникає питання: звідки тоді беруться неповнолітні злочинці? Звідки беруться малолітні крадії та грабіжники? Що підштовхує їх до того, щоб скоїти злочин?

«Одним з детермінантів, що впливає на неповнолітніх з негативного боку є – відсутність можливості у батьків забезпечити мінімальні потреби дітей» - розповідає заступник начальника Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Юлія Василенко.

Проаналізувавши дане питання, співробітники Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції, завдяки тісній співпраці з Благодійною організацією «Чернігівський жіночий правозахисний центр», надали неповнолітнім засудженим допомогу у вигляді одягу та взуття. Речі були підібрані з урахуванням модних тенденцій сучасності, для того, щоб діти з малозабезпечених родин не відчували себе ніяково в порівнянні з іншими однолітками.

Найголовнішим завданням кримінально-виконавчої інспекції є – не просто працювати із неповнолітніми, які скоїли злочин, а робити все можливе для того, щоб вони його не скоїли в подальшому!


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив 18:06

Улітку цього року набрав чинності Закон України «Про основи національного спротиву», що вводиться в дію з 1 січня 2022 року.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

 З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини