Триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року
Згідно з оперативними даними до податкових інспекцій Чернігівської області вже подано 4,2 тис. декларацій про майновий стан та доходи. Треба відмітити, що в однаковій кількості подані декларації тими громадянами, які зобов’язані декларувати доходи, так і тими, які мають право на отримання податкової знижки.
До сплати задекларовано 3,9 млн.грн. податку на доходи з фізичних осіб. Набільші суми доходів задекларовано громадянами унаслідок отримання спадщини - це майже 63,9 млн.грн., з яких до сплати задекларовано 3,2 млн.грн. податку.
Нагадуємо, що громадяни, які відповідно до законодавства зобов’язані подати до органів Міндоходів річну декларацію про майновий стан і доходи або мають право на отримання податкової знижки, можуть подати таку декларацію, не виходячи з дому.
Для користування такою послугою платникові потрібно безкоштовно отримати в органах доходів і зборів електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.
На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України працює спеціальний банер "Декларування он-лайн", у якому громадяни можуть заповнити декларацію про свої доходи (http://minrd.gov.ua/incomedecl).
Увага! Граничний термін подання декларації про отримані доходи за 2013 рік - 30 квітня 2014 року.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression