Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 12:03:40

Володимир Івашко провів прийом громадян з особистих питань

18.03.2014   08:08

17 березня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко провів прийом громадян з особистих питань.

До очільника області звернулися люди які внесли кошти і чекають житло від ПАТ «БК «Домобудівник». Ця компанія не побудувала у встановлені терміни два 9-поверхові будинки – на 90 і 36 квартир – у кварталі вулиць Глібова і Красносільського у м. Чернігові. Хоча кредитори сплатили за це майно гроші, передбачені угодами.

Як підкреслив Володимир Івашко, влада зацікавлена у якнайшвидшому вирішенні даного питання та зробить все можливе для того, щоб ошукані люди отримали житло. Для цього нею вживаються певні організаційно-правові кроки, які дадуть результати вже найближчим часом. Зокрема, за дорученням голови облдержадміністрації готується розпорядження щодо створення робочої групи з питань вивчення законності витрачання бюджетних коштів щодо фінансування та придбання житла ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» для соціально незахищених категорій громадян.

Також під час прийому порушувалися питання стосовно удосконалення порядку організації особистого прийому громадян керівниками обласних установ та організацій; допомоги по ремонту житла; вирішення земельних питань, а також щодо порушень в організації пасажирських перевезень в області.

За результатами розгляду звернень голова облдержадміністрації Володимир Івашко дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів детально розглянути та відпрацювати порушені на прийомі питання з метою вирішення їх в межах чинного законодавства та наголосив, що розв’язання кожної проблемної ситуації триматиме на особистому контролі.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".