Бахмацький район: під час ліквідації пожежі врятовано господарку
16 березня о 15:30 у Бахмацькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків у с. Халімоново.
За 10 хвилин до місця події прибули вогнеборці районного пожежно-рятувального підрозділу та бійці сільської пожежної команди. О 15:45 вогонь локалізували, а о 16:35 остаточно ліквідували.
Під час гасіння врятовано 87-річну господарку, яка була прикута до ліжка. Внаслідок дії високої температури жінка отримала близько 50% опіків тіла II ступеня.
Каретою швидкої допомоги її доставили до реанімаційного відділення Бахмацької центральної районної лікарні.
За попередньою інформацією, причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі телевізора. По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.