Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 17:17:01

На Ічнянщині міліція викрила шахрайку

17.03.2014   11:35

Ічнянським РВ УМВС в Чернігівській області відкрито два кримінальні провадження за фактом шахрайства та привласнення майна продавцем місцевого магазину.

Нещодавно до Ічнянського райвідділу УМВС звернулися дві жінки - жительки Ічні з однаковою заявою про те, що продавець місцевого магазину, взявши з них задаток на виготовлення товару, відповідно 5 та 3 тисячі гривень, не виконує замовлення та грошей не повертає.

В ході проведення перевірки діяльності магазину працівниками Ічнянського райвідділу УМВС також була отримана ще одна заява, цього разу вже від самого керівника торгового закладу, з проханням провести перевірку відносно вищезгаданого працівника магазину щодо привласнення грошових коштів на суму близько 13 тисяч гривень.

Так, в результаті проведення досудового розслідування було встановлено, що 27-річна продавець магазину за два місяці свого трудового стажу в цьому торговому закладі брала з клієнтів-покупців магазину задаток на виготовлення товару та привласнювала його.

Як зазначив начальник Ічнянського райвідділу внутрішніх справ полковник міліції Микола Омельченко, на даний час підозрювана опитана та відпущена додому. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за двома статтями ч.1 та 2 ст.190 «шахрайство», що передбачає покарання від штрафу у 1700 грн. аж до позбавленням волі на строк до трьох років, а також за ч.1 ст. 191 «привласнення... шляхом зловживання службовим становищем», за що можна отримати два роки виправних робіт, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років. Досудове розслідування триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини