Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 01:00:01

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

17.03.2014   09:48

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 березня по 08 годину 17 березня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 5 в житловому секторі та 1 сухої трави. Врятовано 1 людину (травмована).

1. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Галайбино О 10 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено майно. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

2. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Лутава О 13 год. 54 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Халімоново О 15 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття та стіни на площі 10 кв. м. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано господарку 1926 р.н., яка в наслідок пожежі отримала термічні опіки 50% тіла ІІ ступеня (госпіталізована до Бахмацької ЦРЛ) та матеріальних цінностей на суму 100000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Горбове О 15 год. 53 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та 1 т грубих кормів, пошкоджено перекриття та стіни. Причина, збитки та сума врятованого встановлюються.

5. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Нова Басань О 17 год. 47 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем господарки. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Сиберіж О 02 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина пожежі встановлюється. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
 


Інші повідомлення:

15.03.2014 року о 05 год. 40 хв. на обвідній колії станції "Ніжин" маневровим потягом № 4791 було смертельно травмовано особу чоловічої статі. Обставини події встановлюються.

Протягом 15.03.2014 року, внаслідок сильного вітру, були частково зруйновані або пошкоджені покрівлі будівель: Команської сільської ради в с. Комань, Н-Сіверського району (зруйновано 70 кв.м); ЗОШ I-IIІ ступені в с. Жуківка, Куликівського району (зруйновано 7 кв.м); будинку культури в с. Козари, Носівського району (зруйновано 80 кв.м); ЗОШ I-IIІ ступені в с. Рубанка, Бахмацького району (пошкоджено 350 кв. м) та 5 будівель на території ТОВ "Агроконтракт" в смт Короп (зруйновано 470 кв. м).

16.03.2014 року об 11 год. 42 хв. в квартирі, за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлова внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та зібрано залишки ртуті в кількості 2 гр.

Станом на 07 год. 00 хв. 17.03.2014 року електропостачання в населених пунктах області відновлено повністю. Без електрозв'язку залишаються 13 населених пунктів у Городнянському, Менському та Щорському районах (всього 13 АТС). Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 31 одиницю спеціальної техніки та 39 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини