Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:17:49

Більше двох тисяч SMS-повідомлень українською та російською мовами надіслали студенти ЧНПУ в рамках флеш-мобу "Єдина Україна"

15.03.2014   13:06Агенцiя

Ідея акції належить студентам і викладачам навчального закладу, котрі в такий спосіб намагаються подолати розбрат між українцями.

Враховуючи те, що сьогодні відбувається в державі, чернігівська молодь не змогла залишитися осторонь проблеми. Студенти та викладачі Чернігівського національного педагогічного університету провели акцію «Єдина Україна». Учасники мітингу закликали українську молодь до єдності.

Напередодні акції студенти кожної групи шукали у соцмережах контакти своїх однолітків з різних куточків України, аби вже наступного дня відправити коротенькі повідомлення в різні куточки України з пропозицією об’єднатися у цей скрутний час.

Відшукати такі контакти було неважко, адже у виші навчаються студенти з різних регіонів України, як, наприклад, волинянка Вікторія Ліщук чи луганчанка Юлія Лешан, які розмовляють різними мовами, але не бажають розділення держави і народу.

За задумом організаторів, учасників акції розділила велика клумба, розташована на подвір’ї університету. А наприкінці заходу саме на ній зійшлися студенти утворивши прапор України і співаючи гімн, адже вони проти розбрату у середині держави.

Аналогічне звернення направили і до Брянського державного університету імені Петровського, з яким у чернігівських педагогів давні дружні стосунки.


http://chodtrk.com.ua/?p=13805

 

Останні новини Чернігівщини

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО 08:40

Цей консультативно-дорадчий орган утворений на початку червня цього року. Його мета — забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини