Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 09:39:17

Для бажаючих можуть організувати курси цивільної оборони на базі центру екстреної медичної допомоги

13.03.2014   11:23Агенцiя

Про це повідомив головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко.

При центрі вже другий рік діє навчальний клас, де оволодівають навичками надання екстреної медичної допомоги. Спочатку заняття проводилися тільки для медичних працівників, другим етапом роботи стало навчання працівників МВС. «Нині хочемо розширити коло наших слухачів і залучити до навчання цивільне населення міста та області. Плануємо, що це будуть представники різних підприємств і організацій, яких направлятимуть до нас на навчання», — каже Ігор Даниленко. У групу набирають не більше десяти осіб — тільки таким чином можна добре засвоїти отримані знання. Курс навчання розрахований на 48—72 і більше годин, тобто навчання з різними категоріями слухачів проводяться за річними навчальними програмами.

Крім того, як повідомили в територіальному управлінні Держпромгірнагляду України в Чернігівській області, на кожному підприємстві міста та області служби охорони праці підприємств проводять зі своїми працівниками навчання з охорони праці, одним із розділів якого є надання першої долікарської медичної допомоги. Навчання з подальшим складанням іспитів для інженерно-технічних працівників проходять раз на три роки, для працівників, які працюють в умовах із підвищеною небезпекою, — раз на рік.

Крім того, як стало відомо, громадське об’єднання ВСК «СОТа» для всіх бажаючих проводить безкоштовні курси з початкової військової підготовки. Блок занять — 10 годин (п’ять днів по дві години). У рамках курсу передбачені й заняття з тактичної медицини — надання першої медичної допомоги в польових умовах.

Бажаючі пройти курси  можуть звернутися за телефоном (068) 371-13-71 або «ВКонтакте» група «Курсы военной подготовки».

Чернігівські відомості

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждали 5 осіб.

Подачу води до будинків на Масанах забезпечать і під час відключень електроенергії

Подачу води до будинків на Масанах забезпечать і під час відключень електроенергії 09:36

Будинки на вулиці Незалежності в мікрорайоні Масани під час відключення електроенергії залишаються без водопостачання.

19 червня: цей день в Україні і світі

19 червня: цей день в Україні і світі 09:32

ДЕНЬ 847 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 847 RUSSIAN AGRESSION

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини