Прокуратура Чернігівської області ініціює створення Громадської ради
З метою реалізації принципу гласності, недопущення недоліків у роботі правоохоронних та контролюючих органів області, своєчасного реагування на незаконні дії, підвищення рівня взаємодії органів прокуратури та громадськості прокуратура Чернігівської області висловлює ініціативу створення Громадської ради при прокуратурі області.
Основними завданнями цієї ради повинні бути:
– Удосконалення форм і методів діяльності органів прокуратури,
– Моніторинг діяльності працівників міськрайпрокуратур з метою виявлення недоліків у їх роботі та порушення етичних норм,
– Визначення соціальних проблем у регіоні та шляхів їх вирішення за участю органів прокуратури,
– Забезпечення прозорості роботи під час розгляду звернень та прийому громадян,
– Внесення пропозицій щодо ініціювання змін діючого законодавства.
З огляду на вказане, звертаємось до осередків політичних партій та рухів, громадських об’єднань, засобів масової інформації, науковців Чернігівської області з пропозицією направити своїх уповноважених представників для проведення робочої зустрічі з керівництвом прокуратури області та створення Громадської ради з визначення її завдань і форм діяльності.
Координатор: прес-секретар прокурора Чернігівської області
Литовченко Валерій Олексійович, тел.: (0462) 77-44-20
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.