Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:20:14

Невдале повернення "туриста"

07.03.2014   13:54Агенцiя

Як вже повідомлялося вчора на ділянці державного кордону в межах Чернігівської області триває проведення операції «Кордон».

В результаті вжитих заходів у пунктах пропуску через державний кордон виявляються радикально налаштовані громадяни Росії, які з метою подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки у АР Крим та південно-східних регіонах країни під різними приводами намагаються потрапити до України. З 1 березня таких громадян виявлено 13 чоловік.

Зокрема найбільш характерним стало виявлення 5 березня в пункті контролю «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням Мінськ – Сімферополь, громадянина Росії Олександра Р., жителя м. Клінци Брянської області. За його ствердженням, він прямував до Криму з метою занять гірським туризмом маючи при собі декілька комплектів камуфльованого одягу різного забарвлення, захисну маску та гумовий кийок.

Зважаючи на це, йому відмовили у праві в’їзду до України протягом найближчих 3 років та відправили назад.

Відпочивши в Гомелі, цей «турист» 6 березня ще раз спробував потрапити до України, але вже цього разу на потязі сполученням Мінськ – Одеса, але був знову виявлений та повернутий назад. До речі, перевірка особи цього «туриста» дозволила встановити, що попередня його поїздка до України тривала з 2011 по 2013 роки.


Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.