Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:43:56

Жінки за мир

07.03.2014   08:05

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру Чернігівська обласна організація Спілки жінок України, очолювана Іриною Дорожкіною, разом з Чернігівською міською Лігою ділових та професійних жінок відкрили весняну виставку – ярмарок „Що може жінка”.

Співорганізаторами заходу виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту та Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.
Захід вже в тринадцятий раз об’єднує своєю творчою атмосферою ініціативних та креативних жінок нашого міста. Участь у ньому взяли бізнес-леді, майстрині, художниці, письменниці та просто активні представниці прекрасної статі нашого міста – усього 24 учасниці. Організатори заходу не обмежилися виставкою їхніх робіт, а й запланували для відвідувачів низку майстер-класів з рукоділля.

На відкритті заходу свої таланти продемонстрували учениці Чернігівського професійного ліцею побуту, організувавши показ мод.
Як зазначила Ірина Дорожкіна, з огляду на останні події у країні, виставку було вирішено провести не так масштабно, як раніше. За її словами, головна мета виставки „Що може жінка” не тільки показати можливості чернігівських жінок, а й привернути увагу до ґендерного дисбалансу у суспільстві.

Захід має на меті також підняти імідж жінок-лідерів, які беруть активну участь у суспільних процесах. Адже на думку Директора Департаменту сім’ї молоді та спорту Оксани Сердюк, самореалізація особистості є запорукою успішного суспільства.

У вітальному слові не змогли жінки обійти своєю увагою події, які останнім часом мали місце в Україні. Вони зійшлися на думці, що найкращий подарунок до 8 березня від українських чоловіків – це мир та спокій у нашій державі.

У свою чергу керівниця молодіжного відділення міської Ліги ділових і професійних жінок Юлія Заїка закликала усе чернігівське жіноцтво долучитися до всеукраїнської акції „Жінки за мир”, яка відбудеться 8 березня.
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.