Пройшли урочисті збори та святковий концерт, присвячені Міжнародному дню жінок і миру
6 березня в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театі ім. Т. Г. Шевченка відбувся урочистий вечір «Йде весна запашна, квітами – перлами закосичена», присвячений святу 8 Березня.
Вітаючи жінок зі святом, голова облдержадміністрації Володимир Івашко назвав символічним святкування Міжнародного жіночого дня саме на початку весни, адже образ жінки втілює сутність життєвих сил, що дають початок народженню і розквіту кожної людини.
Володимир Івашко звернувся до усіх жінок Чернігово-Сіверського краю зі словами вдячності за любов і вірність, душевне тепло і відчуття краси, якими вони збагачують світ.
«Щиро бажаю, щоб не тільки у святкові дні ми, чоловіки, оточували вас увагою і турботою, доводили вам свою відданість. Адже головною ознакою чоловічої мужності і сили є готовність конкретними ділами підтвердити кожне своє слово». – зазначив очільник області та вручив відзнаки облдержадміністрації.
Вітаючи учасниць зустрічі зі святом 8 Березня, голова обласної ради Микола Звєрєв зауважив, що недарма це перше весняне свято присвячене жінкам. Бо немає нічого більш прекрасного, ніж жінка.
– Але, які б гарні слова не звучали в ці дні на вашу адресу, їх все одно не вистачить, щоб висловити усю повагу і любов до вас. Нехай же щирі слова та вітання звучать на вашу адресу щодня, а не тільки 8 Березня, – сказав Микола Звєрєв.
Від імені депутатів обласної ради він побажав жінкам Чернігівщини добра, здоров’я, щастя, а також гарного весняного настрою.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм голова обласної ради вручив Почесні грамоти обласної ради та відзнаки завідуючій кафедри соціальної педагогіки Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка Людмилі Завацькій, завідуючій терапевтичним відділенням Ніжинської центральної районної лікарні Зінаїді Литвиненко, завідуючій військово-історичним відділом Чернігівського історичного музею ім. Тарновського Людмилі Майбороді, заступнику голови правління з фінансових питань кредитної спілки «Чернігівська» Олені Пилипенко, заступнику головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 4 Чернігівської міської ради Людмилі Прог, заступнику голови Чернігівської обласної організації Спілки жінок України Катерині Свистун та приватному підприємцю Надії Шатирко.
Завершився урочистий вечір святковим концертом.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.